[ Szczegóły: Comarch S.A. - soul.edu.pl

O Firmie

Comarch S.A. | Staż programista

Comarch S.A. | Staż programista

Dane firmy

Comarch S.A.

al. Jana Pawła II 39a, 31-864 Kraków Numer Telefonu: +48 12 64 61 000 Adres strony internetowej: https://kariera.comarch.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Renomowana firma COMARCH od lat działa w branży IT i oferuje swoim klientom usługi informatyczne na najwyższym poziomie. Osoby zainteresowane nowymi technologiami mogą zapisać się na staż. Programista dowie się wszystkiego na temat rozmaitych języków programowania (NET, Java, JavaScript, C++). Kurs jest prowadzony przez doświadczonego specjalistę. Podczas zajęć uczestnicy nie tylko zdobędą wiedzę niezbędną do tworzenia różnych aplikacji, ale i będą mogli wykorzystać informacje w praktyce.

Grupy są niewielkie, więc prowadzący będzie mieć czas dla każdego słuchacza i odpowie na wszelkie pytania. Po zakończeniu kursu zostanie przeprowadzony egzamin. Uczestnicy, którzy go zdadzą, otrzymają certyfikat. Istnieje również możliwość dalszej współpracy z firmą. Oferta jest przeznaczona dla studentów kierunków informatycznych oraz pokrewnych. Warto dodać, że staż jest płatny.

Szczegółowe informacje na temat planu zajęć można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajduje się formularz aplikacyjny.

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

F.H.U. CZAJKA Grzegorz Czajka

service picture
Oś. Błaszczaki, 113B Ochotnica Górna http://www.fhuczajka.com

Słodki Bazaar

service picture
Wicherkiewicza, 23 F Kraków https://slodkibazaar.pl/

Taxstudio

service picture
Szpitalna, 8 Nowy Targ https://www.taxstudio.pl/
]