[ Szczegóły: Bee True - soul.edu.pl

O Firmie

Miód gryczany - Bee True

Miód gryczany - Bee True

Dane firmy

Bee True

Lawinowa 16/6, 85-794 Bydgoszcz Numer Telefonu: Adres strony internetowej: https://bee-true.pl/

Social Media

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opis:

Na stronie internetowej bee-true.pl można zapoznać się z ofertą i najważniejszymi informacjami o rodzinnej firmie sprzedającej miody pochodzące i niepochodzące z krajów Unii Europejskiej. Historia przedsiębiorstwa sięga 1955 roku, a jego rozwój trwa do dziś. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marki jest miód gryczany wyróżniający się między innymi wysoką zawartością wielu składników odżywczych (między innymi witaminą C, rutyną, witaminami z grupy B czy niacyną).

W asortymencie znajdują się wszystkie najpopularniejsze rodzaje miodów (spadziowy, naturalny, z owocami, akacjowy, lipowy i inne). Klienci mogą wypierać spośród dwóch pojemności słoików (1 kg lub 400 g). 

Firma przykłada szczególną uwagę nie tylko do jakości sprowadzanych produktów, ale także do minimalizowania użycia folii i plastiku. Zakupione produkty dostarczane są klientom w ekologicznych, estetycznych opakowaniach wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu. Takie paczki można od razu wręczyć bliskiej osobie jako prezent. 

Sprawdź na mapie

Komentarze


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

]